Вчені: після літра пива всі жінки стають красунями

Вчені: після літра пива всі жінки стають красунями

Пиво прикрасить кожну жінку

Виявилося, що білки, які містяться в пиві, порушують роботу області мозку чоловіка, яка дозволяє розпізнавати асиметрію предметів, тому кожна жінка автоматично "отримує" гармонійні риси обличчя та хорошу фігуру.

Американські вчені встановили, що після вживання двох-трьох келихів пива чоловіки зовсім інакше оцінюють оточуючих, особливо жінок. Зокрема, знижується вимогливість до зовнішніх даних.

Виявилося, що білки, які містяться в пиві, порушують роботу області мозку, що дозволяє розпізнавати асиметрію предметів . При цьому, саме вона є головним індикатором оцінки "гарне-негарне".

Вчені відзначають, що чоловікові, який випив два келихи пива, всі жінки здаються куди привабливішими. Їхні обличчя виглядають для спостерігача-чоловіка абсолютно симетричними, тобто найгарнішими.

Зауважимо, що коли ви не можете напоїти чоловіка пивом, варто одягатися в червоні барви. Нагадаємо, дослідники з Університету Рочестера в Нью-Йорку дійшли до висновку, що червоний колір привертає увагу чоловіків, а також робить їх більш уважними і підштовхує до флірту.

У ході експерименту психологи показували двом групам студентів фото дівчат, одягнених в синє і червоне. Після цього піддослідних запитували про те, які б питання вони хотіли задати дівчатам з фотографій. Студенти з "червоної" групи задавали більш фривольні і кокетливі запитання.

Читайте також:

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Вчені: банани покращують чоловічу потенцію

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Наступна публікація