Жінки у червоному підбурюють чоловіків до флірту

Жінки у червоному підбурюють чоловіків до флірту

Чоловіки реагують на червоний колір, як шимпанзе / Фото: eylence.az

Червоний колір привертає увагу чоловіків, а також робить їх більш уважними і підштовхує до флірту. Психологи вважають, що червоний колір для них є сигналом до спаровування.

Дослідники з Університету Рочестера в Нью-Йорку дійшли до висновку, що червоний колір привертає увагу чоловіків, а також робить їх більш уважними і підштовхує до флірту.

Ці дані були опубліковані в журналі European Journal of Social Psychology.

У ході експерименту психологи показували двом групам студентів фото дівчат, одягнених в синє і червоне. Після цього піддослідних запитували про те, які б питання вони хотіли задати дівчатам з фотографій. Студенти з "червоної" групи задавали більш фривольні і кокетливі запитання.

У ході другого експерименту молодих людей попросили уявити, що їм належить залишитися наодинці з незнайомкою, і просили поставити стільці так, щоб було зручно вести бесіду. Ті студенти, які мали зустрітися з дівчиною у червоному, зрушували стільці на максимально близьку відстань.

Американські психологи вважають, що така реакція чоловіків "запрограмована" всією еволюцією. Червоний колір для них є сигналом до спаровування.

"Наприклад, самки бабуїнів і шимпанзе червоніють ближче до моменту овуляції", - зазначає автор дослідження Ніеста Кайзер.

Вчені вважають, що результати дослідження можуть становити інтерес не тільки для представниць слабкої статі, але і маркетологів і рекламістів.

Нагадаємо, раніше учені стверджували, що чоловіки, вдягнуті у червоне, більш привабливі для жінок.

Читайте також:

Чоловіки в червоному більше приваблюють жінок

Чоловіки в спідницях та голі феменістки на UFW

Вчені: банани покращують чоловічу потенцію

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Повʼязані теми:

Наступна публікація