Бородаті чоловіки збуджують жінок сильніше за поголених

Бородаті чоловіки збуджують жінок сильніше за поголених

Ілюстрація

Австралійські вчені провели опитування серед жінок щодо їх вподобання відносно чоловіків. Виявилося, що бородаті чоловіки збуджують жінок більше, ніж поголені.

Вчені встановили, що неголені чоловіки збуджують жінок більше, ніж ті, хто щоранку домагається ідеальної гладкості шкіри обличчя.

В Австралії провели масштабне дослідження, в якому взяли участь більше тисячі жінок у віці від 16 до 34 років. Фахівців найбільшого Центру стратегічних досліджень Jigsaw цікавило ставлення жінок до гладко поголених і неголених представників сильної статі. Анкети заповнювали і чоловіки, розповідаючи про свої уподобання щодо гоління. Після обробки результатів експерти з подивом відзначили, що і чоловіки і жінки практично єдині в думці: неголені чоловіки сексуально привабливіші.

Понад 68% опитаних вважають, що акуратна цікава борідка говорить оточуючим про неординарність особистості її господаря й автоматично налаштовує жінок на бажання спілкуватися з таким чоловіком.

Кожна шоста опитана мешканка Австралії заявила також, що чоловіки, які не хочуть щодня голитися, більш "дикі і неприборкані" в ліжку. Більшість учасниць опитування охарактеризували секс з неголеним чоловіком як "захоплюючий" і майже завжди відмінний. І лише менше 40% опитаних жінок сказали, що їх збуджують гладкі обличчя без натяку на щетину.

Більше двох третин опитаних чоловіків також впевнені, що невелика неголеність допомагає їм завойовувати увагу представниць протилежної статі. 75% австралійських чоловіків заявили, що доглянута борода і вуса дозволяють їм почувати себе більш впевненими. Багато представників сильної статі вважають щетину на обличчі ознакою мужності, відзначаючи, що з таким іміджем у них більше шансів на успіх у дівчат.

Читайте також:

Вчені: ідеальний секс триває 10 хвилин

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація