Чоловіки в червоному більше приваблюють жінок

Дата публікації
Перегляди
3384
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловіки в червоному більше приваблюють жінок

Чоловіки в червоному більше приваблюють жінок / Фото: Getty Images

Лише одна червона річ одягу на чоловікові робить його більш привабливим для жінок. При чому вони цього самі не розуміють.

Чоловіки, вдягнуті у червоне, більш привабливі для жінок.

До такого висновку прийшли вчені з університету Рочестера (Британія) разом з колегами з різних країн.

Вони провели серію експериментів і довели, що навіть одна червона річ на чоловікові робить його більш бажаним, причому самі жінки не віддають собі в цьому звіту.

«Дамам підсвідомо здається, що представники сильної статі у червоному більш владні, мають більш високий статус, заробляють більше грошей і швидше просуваються по соціальних сходах», - розповів провідний автор дослідження Ендрю Елліот, професор психології університету Рочестера.

У семи експериментах у різних країнах брали участь 288 молодих жінок і 25 чоловіків, гетеросексуали та бісексуали. Їм показували фотографії чоловіків, на яких в тій чи іншій мірі присутній червоний колір, і запитували, наскільки привабливою вони вважають зображену на картинці людину.

В одному експерименті учасникам демонстрували фотографію, рамка якої була обрамлена червоною або білою смужкою. В іншому їм показували фотографії чоловіків в червоних, сірих, зелених або синіх футболках і запитували, наскільки вони готові піти на побачення, поцілувати і зробити інші сексуальні дії із зображеною людиною. Щоб зробити результати більш об'єктивними, всі кольори вибирали однаковими за ступенем яскравості та інтенсивності.

Підсумки показали, що чоловіки в червоному здаються жінкам більш сильними і сексуально привабливими, але не наводять їх на думку про дружбу і спілкування. Реакції ж учасників чоловічої статі були рівнозначними незалежно від кольорів на зображенні.

Автори дослідження пояснюють таку привабливість червоного одночасно і культурними, та біологічними причинами. У багатьох соціальних спільнотах світу відтінки червоного були традиційно атрибутом багатства та влади.

У Стародавньому Китаї, Японії та Африці на південь від Сахари цей колір символізував процвітання і високий статус, а в Стародавньому Римі найбагатші та впливові громадяни носили пурпурні тоги. Навіть сьогодні бізнесмени надягають червоні краватки, щоб продемонструвати упевненість в собі, а зірки на урочистих заходах проходять по червоній доріжці.

Протягом усього дослідження вчені неодноразово звертали увагу на вплив червоного на сприйняття. "Ми звикли думати про квіти в категоріях краси та естетики, - говорить Еліот. - Але колір несе в собі певне значення і непомітно для нас самих впливає на нашу поведінку".

Попередні дослідження Еліота і колег показали, що жінки в червоному сильніше привертають увагу чоловіків. А в змагальних ситуаціях, наприклад, під час спортивних змагань або проходження IQ-тесту, червоний погіршує підсумкові результати.

Також австралійські вчені встановили, що неголені чоловіки збуджують жінок більше, ніж ті, хто щоранку домагається ідеальної гладкості шкіри обличчя.

Понад 68% опитаних вважають, що акуратна цікава борідка говорить оточуючим про неординарність особистості її господаря й автоматично налаштовує жінок на бажання спілкуватися з таким чоловіком.

Кожна шоста опитана мешканка Австралії заявила також, що чоловіки, які не хочуть щодня голитися, більш "дикі і неприборкані" в ліжку. Більшість учасниць опитування охарактеризували секс з неголеним чоловіком як "захоплюючий" і майже завжди відмінний. І лише менше 40% опитаних жінок сказали, що їх збуджують гладкі обличчя без натяку на щетину.

Читайте також:

Медики дозволили секс в аномальну спеку

Вчені: вірні дівчата отримують більше оргазмів

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3384
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація