Азаров змусить міністрів вести блоги

Азаров змусить міністрів вести блоги

Члени Кабміну матимуть змогу вести власні блоги / Фото: УНІАН

Члени Кабміну зможуть вести живий діалог з громадянами в інтернеті.

Міністри чи керівники центрального органу виконавчої влади матимуть змогу вести власні блоги на сайті державного інформаційного агентства "Укрінформ".

Про це повідомляє Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.

Завдання проекту "Укрінформ-блоги" - сприяти діалогу між громадянами й владними структурами, надати додаткову можливість оперативного обміну думками із проблемних питань з метою їх вирішення.

"Кожен міністр чи керівник центрального органу виконавчої влади має змогу висловлювати свої думки з питань соціально-економічного характеру та завдяки зворотному зв'язку дізнаватися про точку зору громадян про діяльність влади, вести живий діалог, отримувати конкретні пропозиції щодо поліпшення тих чи інших напрямків роботи", - уточнили в прес-службі Кабміну.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров висловив незадоволення тим, що деякі міністри дуже мало спілкуються з журналістами, експертами та громадськістю.

Тож він дав завдання міністрам негайно реагувати на критику і водночас звертати увагу на позитивні зрушення, оскільки "очевидний перекіс у бік негативу просто дезорієнтує суспільство".

Читайте також:

Литвин хоче разом з Азаровим стояти в заторах

Азаров запевнив, що йому не заважають журналісти у Кабміні

Азаров з'ясує, для чого міліції джакузі та ванни з перлин

Азаров зобов'язав міністрів більше говорити

Повʼязані теми:

Наступна публікація