Баба Катя купила бензин і готова спалити себе перед МВС "за Юлю"

Баба Катя купила бензин і готова спалити себе перед МВС "за Юлю"

Катерина Уманець з Олександром Турчиновим / Фото: Сегодня

Пенсіонерка з Кривого Рогу збирається публічно накласти на себе руки через обвинувальний вирок Юлії Тимошенко.

Пенсіонерка з Кривого Рогу, яка є прихильницею засудженої Юлії Тимошенко, вже купила два літри бензину і хоче вбити себе під будівлею МВС.

"Я вже купила два літри бензину, для того щоб облити себе і підпалити в Києві! Тимошенко винесли несправедливий вирок, і я хочу зупинити це свавілля, у тому числі міліцейське. Все це було принизливим", - розповіла газеті "Сегодня" 59-річна Катерина Уманець, "баба Катя", яка два місяці жила в наметовому містечку під Печерським судом.

"На апеляційний суд немає жодної надії. Тепер чекаю на свою пенсію, щоб були гроші на квиток до Києва і щоб щось залишити дітям", - зазначила вона.

"Я плачу через те, що Юлі винесли несправедливий суворий вирок, через те, що з нами жорстко обійшлася міліція на мітингу в день вироку. Нас всіх штовхають на громадянську війну. Хочу, щоб і президент, і Анатолій Могильов (глава МВС – прим. ред.) знали, що є такі люди, які готові віддати своє життя. Можливо, це їх зупинить", - сказала баба Катя.

"Юлія Володимирівна у нас одна така жінка в усьому світі. Якщо її посадять, то нас розтопчуть. Тільки вона може відстояти справедливе життя. Я не стільки переживаю за дітей, як вони будуть без мене, скільки за неї", - зізналася пенсіонерка.

Про себе Катерина Михайлівна розповіла, що 38 років відпрацювала на "Криворіжсталі", працюючи там машиністом насосної станції, а в 2001 році пішла на пенсію, зараз виховує маленького онука. Свої наміри вона тримає в секреті від рідних та знайомих. Каже, що швидше за все, здійснить акт самоспалення біля будівлі МВС.

У "Батьківщині", дізнавшись від журналістів про такий задум жінки, відповіли, що спробують не допустити самоспалення. "Негайно дізнаємося її адресу і треба буде з нею поспілкуватися. Це свідчення того, що ситуація в країні доведена до крайності. Нам не вистачало ще тільки актів суїциду", - заявив Сергій Соболєв.

У київській міліції теж наголосили, що не допустять самогубства., "Правоохоронці будуть намагатися спрацювати на випередження і вилучать перед акцією у неї горючі матеріали", - запевнив начальник прес-служби главку Володимир Поліщук.

Нагадаємо, вирок Юлії Тимошенко було оголошено 11 жовтня в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Тимошенко засудили до позбавлення волі на 7 років та відшкодування 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України".

Читайте також:

Тимошенко висунули офіційне обвинувачення у справі ЄЕСУ

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Фанати Тимошенко: "Треба було захопити автозак і звільнити Юлю"

Україна без Тимошенко: опозиція осиротіла, вплив Януковича посилиться

Повʼязані теми:

Наступна публікація