ДБР готує клопотання про арешт Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В бюро кажуть, що про підозру повідомили, далі – запобіжний захід.

Слідчі Державного бюро розслідувань вирішують питання щодо обрання стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомили 10 червня у пресслужбі ДБР..

Попри заяви Іллі Новікова, адвоката п'ятого президента, в Держбюро заявили, що "оголосили про підозру народному депутатові".

"Слідством встановлено, що народний депутат, який перебував у статусі п'ятого Президента України, схилив військову службову особу - Голову Служби зовнішньої розвідки України до вчинення злочину, а саме перевищення ним влади та службових повноважень, тобто умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду, шляхом видання явно злочинного наказу (ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 41, ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України)", - зазначили там.

В середу, 10 червня, адвокат експрезидента Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, а Порошенко покинув будівлю.

Своєю чергою  Порошенко прийшов до генеральної прокурорки Ірини Венедиктової. Він заявив, що процес щодо нього - політично мотивований, а сама Венедіктова виконує вказівки президента Зеленського та його офісу.

"Це, безумовно, переслідування опозиції. Це вже переходить всі межі. Коли не маючи будь яких законних підстав, ви намагаєтесь перешкоджати моїй діяльності", - заявив Порошенко.

У Порошенка припускають, що запобіжний захід суд обере вже в середу.

Нагадаємо:

Відео Петро Порошенко прийшов до ДБР, але допит не відбувся

Петро Порошенко прийшов до Державного бюро розслідувань, але допит не відбувся. Його викликали як свідка щодо начебто неналежного оформлення митних декларацій на 43 картини. Минулого разу Порошенко не прибув на допит, натомість відкрив виставку цих самих картин у столичному музеї Гончара.  

Петро Порошенко прийшов до ДБР, але допит не відбувся

Залиште свій коментар

Вибір редакції