Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Диверсанти "ДНР" готували криваві теракти в Маріуполі

Силовики схопили диверсантів, які закладали вибухівку на вокзалі.

У Маріуполі попередили замовлені "МГБ ДНР" низку терактів проти мирного населення та затримали двох диверсантів, які закладали вибухівку на вокзалі.

Про це заявив голова СБУ Василь Грицак.

"На вокзалі Маріуполя, ми знешкодили вибуховий пристрій з двох протипіхотних осколкових мін МОН-50, обладнаний засобом дистанційного підриву. Перший вибух планувався під час відправлення пасажирського потяга "Маріуполь – Київ", - розповів він.

За словами Грицака, теракти були заплановані саме проти мирного населення та передбачали великі жертви серед громадян.

"СБУ повністю задокументувала алгоритм підготовки диверсійної групи до терактів. Організатором диверсійної групи став відомий нам ще від 2014 року співробітник так званого "МГБ ДНР" Дмитро Забудський", - додав він.

Своєю чергою затримані розповіли правоохоронцям, що надалі вони мали підірвати ще низку соціальних та інфраструктурних об’єктів у мирних регіонах Донеччини.

Нагадаємо, 1 жовтня поліція затримала бандгрупу, яка вчиняла злочинні дії на території України протягом 2016-2017 років. Вони їхали підривати угорський памятник на Закарпатті на Верецькому перевалі і мали на це замовлення. Затримані виконавці та їхній керівник входять до групи впливу в минулому народних депутатів від Партії Регіонів від Черкаської області - Володимира Олійника та Сергія Тулуба. Був задокументований ланцюжок контактів злочинців із зазначеними персонами, які нині перебувають в Російській Федерації, а також з низкою керівників партії Опозиційний блок, що перебувають в Україні.

Згодом правоохоронці встановили, що група диверсантів, яка була затримана на Закарпатті, готувала замах на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Поліцейські знайшли низку речових доказів, що вказували на це - як у технічних засобах, так і документальних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції