Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України прибуло перше судно з вугіллям із ПАР

Відповідне судно вже в українському порту.

До України прибув перший контейнеровоз типу "Панамакс" із вантажем антрациту з ПАР.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик у Facebook.

"Перший PANAMAX із ПАР зайшов у порт України з антрацитовою групою вугілля", - зазначає він.

Нагадаємо, Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що за два роки Укранїна може повністю відмовитися від антрацитового вугілля. За словами міністра, у 2017 році Україна використає 7 млн тонн антрациту, тоді як минулого року використала 10,6 млн тонн. 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості ініціює заборону імпорту російського вугілля, а натомість пропонує ввезення вугілля зі США.  За словами міністра, наразі Україна розраховує укласти контракт на поставку вугілля антрацитної групи з США.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що через дефіцит вугілля антрацитної групи Україна має його імпортувати з різних країн, за винятком Росії, бо вона є країною-агресором. Гройсман зауважив, що Україна вже 501 день не імпортує російський газ і веде роботи з переобладнання ТЕС, які працюють на дефіцитному вугіллі. Ці станції, за словами глави уряду, переведуть на вугілля газових марок, яке видобувається в Україні.

3 квітня Україна розпочала контрактувати дефіцитне антрацитове вугілля з Південної Африки та інших країн. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує заборонити ввезення вугілля з Росії. Йдеться про дефіцитну антрацитну групу, яка видобувається на непідконтрольній території України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції