Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дочка Кучми змінила прізвище

Глава фонду "АНТИСНІД" Олена Франчук взяла прізвище свого чоловіка, бізнесмена та мецената Віктора Пінчука.

Донька колишнього президента Леоніда Кучми (який обіймав посаду глави держави у 1994-2004 роки) Олена Франчук змінила прізвище на Пінчук.

У зв'язку з цим також змінилася назва її благодійного фонду "АнтиСНІД", який відтепер називатиметься "Фонд Олени Пінчук "АнтиСНІД", повідомила прес-служба Фонду.

Зазначимо, що Олена Франчук взяла прізвище свого чоловіка, бізнесмена та мецената Віктора Пінчука.

Фонд "АнтиСНІД" - першу і єдину в Україні благодійну організацію, спрямовану на боротьбу з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів, - Олена Франчук заснувала у 2003 році.

Серед програм фонду - загальнонаціональні кампанії в ЗМІ, великомасштабні акції з залученням зірок світового рівня, збір коштів на конкретні проекти, робота з лідерами громадської думки, залучення кращого міжнародного досвіду для протидії епідемії СНІДу в Україні, залучення впливових українців для боротьби зі СНІДом.

Зокрема, Фондом були організовані найбільші в історії України благодійні заходи - концерт сера Елтона Джона на Майдані Незалежності в Києві у 2007 році і концерт групи Queen Paul Rogers на Площі Свободи в Харкові у 2008 році.

Читайте також:

Віктор Пінчук увійшов до Топ-100 найвпливовіших людей світу

Янукович: ім'я Кучми золотими літерами вписано в літопис

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Янукович нагородив орденом дружину Кучми

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції