Дочка Кучми змінила прізвище

Глава фонду "АНТИСНІД" Олена Франчук взяла прізвище свого чоловіка, бізнесмена та мецената Віктора Пінчука.

Донька колишнього президента Леоніда Кучми (який обіймав посаду глави держави у 1994-2004 роки) Олена Франчук змінила прізвище на Пінчук.

У зв'язку з цим також змінилася назва її благодійного фонду "АнтиСНІД", який відтепер називатиметься "Фонд Олени Пінчук "АнтиСНІД", повідомила прес-служба Фонду.

Зазначимо, що Олена Франчук взяла прізвище свого чоловіка, бізнесмена та мецената Віктора Пінчука.

Фонд "АнтиСНІД" - першу і єдину в Україні благодійну організацію, спрямовану на боротьбу з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів, - Олена Франчук заснувала у 2003 році.

Серед програм фонду - загальнонаціональні кампанії в ЗМІ, великомасштабні акції з залученням зірок світового рівня, збір коштів на конкретні проекти, робота з лідерами громадської думки, залучення кращого міжнародного досвіду для протидії епідемії СНІДу в Україні, залучення впливових українців для боротьби зі СНІДом.

Зокрема, Фондом були організовані найбільші в історії України благодійні заходи - концерт сера Елтона Джона на Майдані Незалежності в Києві у 2007 році і концерт групи Queen Paul Rogers на Площі Свободи в Харкові у 2008 році.

Читайте також:

Віктор Пінчук увійшов до Топ-100 найвпливовіших людей світу

Янукович: ім'я Кучми золотими літерами вписано в літопис

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Янукович нагородив орденом дружину Кучми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: