Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДСНС попередила українців про небезпечну негоду

ДСНС попередила українців про небезпечну негоду

У столиці оголосили І рівень небезпечності.

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій попереджають українців про погіршення погодних умов. Про це повідомляється на сайті ДСНС з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Як відомо, у Києві і області 17 червня очікуються грози, вдень в окремих районах, крім крайнього сходу країни, град та шквали 15-20 м/с, в західних областях місцями значний дощ. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтому).

Також повідомляється, що впродовж 17 - 18 червня, у зв`язку з очiкуваними дощами, мiсцями значними, можливий пiдйом рiвнiв води над рiвнями 16 червня на 8:00: на рiчках басейнiв Прута та Сiрету, річках Закарпаття на 0,2 - 0,7 м; на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м; на притоках Дністра (Тернопiльська, Хмельницька обл.) на 0,3 - 1 м, мiсцями можливий вихiд води на заплаву, формування значного мiсцевого стоку.

У горах iснує загроза утворення локальних селевих потоків, що може мати негативні наслідки.

На окремих річках басейну Дністра мiсцями можливий вихiд води на заплаву та досягнення відміток початкового затоплення с/г угiдь, окремих прирiчкових госпоб`єктiв.

Нагадаємо, в Україні 16 червня потужні зливи та буревії наробили лиха у Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській, Запорізьській та Закарпатській областях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції