Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експрес-тести на коронавірус проводитимуть лише в деяких лікарнях - МОЗ

Працівники екстреної допомоги не будуть проводити тест на COVID-19

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на коронавірус COVID-19 тільки лікарі певних закладів охорони здоров’я.

Про це 23 березня повідомляє пресслужба МОЗ України.

Тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров'я для "санітарного сортування", тобто медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус.

"Це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі. Якщо тест на грип позитивний, лікарі вживають відповідних заходів. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна казати про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи", - йдеться в повідомленні.

Там додали, що у разі симптомів слід телефонувати до сімейного лікаря, адже працівники екстреної допомоги не будуть проводити тест на COVID-19.

⚡️МОЗ повідомляє: Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на COVID-19 тільки лікарі певних...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Понеділок, 23 березня 2020 р.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua

Відео До України з Китаю доправили тести для діагностики коронавірусу та медичне обладнання

250 тисяч тестів для експрес-діагностики коронавірусу та тести для лабораторних досліджень напередодні доправили в Україну військовим літаком з Китаю. Крім того, борт привіз медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори та апарати штучної вентиляції легенів.  Більше про коронавірус в Україні

До України з Китаю доправили тести для діагностики коронавірусу та медичне обладнання

Залиште свій коментар

Вибір редакції