Головний люстратор України йде у відставку

За словами Козаченко, для неї дуже символічно піти саме в річницю Революції Гідності.

Начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що сьогодні, 21 листопада, її останній робочий день на держслужбі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Саме цей день є останнім робочим днем на державній службі – посаді директора департаменту по питанням люстрації Мін'юсту. Для мене символічно піти саме в цей день, щоб дотриматися слова і бути гідною і вільною. Я радію можливості долучитися до громадських ініціатив, які вважаю дуже потужним інструментом змін", - заявила вона.

Нагадаємо, Козаченко розповіла, як засвітилася у "панамських офшорах"Начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко була посередником компанії Drinks Inс (Багами) під час ведення юридичної практики. 

"Це моє прізвище і моє ім'я… У свій час, коли я займалася юридичною практикою, я писала листи, представляла інтереси компанії… А я зараз направила смс-ку юристам, які супроводжують цю компанію (Drinks – ред.), щоб вони мені надали копії документів про те, що я перестала бути їхнім представником", - повідомила Козаченко.

Ввечері 9 травня в Інтернеті з'явилася оновлена база власників офшорів з багатьох країн світу. У розділі про Україну вказані 165 громадян та 195 компаній, котрі мають офшорні рахунки. Дані оприлюднив Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ). Базу, яка існує кілька років, суттєво доповнять на основі "панамського архіву". Гучний скандал навкого Panama Papers розгорівся місяць тому, на початку квітня. Тоді журналісти з кількох країн одночасно оприлюднили розслідування про офшорні рахунки сотень високопосадовців, політиків, бізнесменів, спортсменів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: