Panama Papers: в Інтернет "злили" базу про офшори 360 українських громадян та компаній

На сайті викладені дані про власників офшорів із багатьох країн світу.

Сьогодні, 9 травня, в Інтернеті о 21:00 за київським часом з'явиться оновлена база власників офшорів з багатьох країн світу. У розділі про Україну нині вже вказані 165 громадян та 195 компаній, котрі мають офшорні рахунки.

Дані оприлюднив Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ). Базу, яка існує кілька років, суттєво доповнять на основі "панамського архіву". Гучний скандал навкого Panama Papers розгорівся місяць тому, на початку квітня. Тоді журналісти з кількох країн одночасно оприлюднили розслідування про офшорні рахунки сотень високопосадовців, політиків, бізнесменів, спортсменів тощо.

Сьогодні ввечері базу оновлять даними про рахунки громадян із понад 200 країн та територій у 21 офшорній зоні світу.

Panama Papers
offshoreleaks.icij.org

На цьому відео розповідається, як користуватися базою:

Нагадаємо, документи "витекли" із компанії Mossack Fonseca. Вони стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

ВідеоУкраїнська журналістка розповіла, як весь світ працював над "Панамськими документами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: