Китай надасть 5 млн грн на навчання дітей з інвалідністю в Україні

Ці гроші підуть на розвиток інклюзивної освіти в Запорізькій області.

Китай надасть Україні 5,2 млн грн. на розвиток інклюзивного освітнього середовища.

Відповідний грантовий договір підписали дружина президента України, голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко та голова Міжнародної торгової палати Великого Шовкового Шляху Люй Цзяньчжун (Китай).

Ці кошти підуть на розвиток науково-педагогічного експерименту, який завдяки спільним зусиллям Марини Порошенко та Міністерства освіти і науки України реалізовуватиметься в Запорізькій області у 2016-2019 роках.

Наразі із 600 шкіл регіону лише 51 – з інклюзивним навчанням. Головним завданням проекту є максимальне включення дітей з інвалідністю в активні суспільні відносини шляхом створення інклюзивного освітнього середовища.

Ключова перспектива проекту полягає в тому, що вже за три роки напрацьовані результати ляжуть в основу дорожньої карти запровадження інклюзивної освіти в усіх регіонах України.

Марина Порошенко зазначила, що в Україні понад 7 мільйонів дітей і серед них – 700 тисяч із порушеннями психофізичного розвитку. При цьому лише 10% із дітей з інвалідністю навчаються в інклюзивних школах, а решта перебуває за межами соціалізації та повноцінного суспільного життя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: