Клімкін анонсував візит кораблів НАТО до Одеси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це має відбутися вже наступного тижня.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін анонсував візит кораблів НАТО до Одеси наступного тижня. 

Про це міністр повідомив журналістам у понеділок, 18 лютого, у Брюсселі після міністерського засідання ”Друзі України в ЄС + Україна” на рівні глав зовнішньополітичних відомств держав-членів Європейського Союзу, пише УНІАН.

"Дуже добрі дискусії у трансатлантичному контексті між Європейським Союзом і Сполученими Штатами, які відбувалися минулого тижня, пройшли в Мюнхені. До речі, наступного тижня буде візит кораблів в Одесу... І там, до речі, Європейський Союз теж буде грати свою роль, і навіть у цьому ми маємо дуже чітке відчуття трансатлантичної солідарності", - заявив Клімкін. 

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг 14 лютого заявив, що керівництво Північноатлантичного альянсу розглядає варіант посилення присутності у Чорному морі через загрозу з боку РФ.

Міністр оборони України Степан Полторак своєю чергою заявив, що в 2019 році кораблі НАТО майже щомісяця заходитимуть в українські порти.

Відео Кораблі НАТО днями увійдуть у Чорне море - Столтенберг

Кораблі НАТО днями увійдуть у Чорне море. Про це повідомив генсек альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції за підсумками зустрічі міністрів оборони країн НАТО. За його словами, союзники висловили підтримку українському суверенітету та територіальній цілісності. 

Кораблі НАТО днями увійдуть у Чорне море - Столтенберг

Залиште свій коментар

Вибір редакції