Комуністи знову висловили довіру Симоненку

Компартія знову переобрала Петра Симоненка своїм лідером. Його кандидатура стала єдиною на висунення

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко був переобраний главою КПУ і Першим секретарем Центрального Комітету партії. Таке рішення було прийняте одноголосно на Пленумі ЦК Компартії, 19 червня поточного року в Жовтневому палаці в Києві.

Кандидатура Петра Симоненко стала єдиною на висунення. "Треба підтримати гідного ватажка, тому що інших таких кандидатур немає", - заявив перед голосуванням один з членів Центрального Комітету. Інші члени Президії підтримали пропозицію однопартійця. За затвердження Петра Симоненка на посаді проголосували 162 людини.

"Дорогі товариші, я у своїй роботі робитиму усе, щоб виправдати вашу довіру. Я робитиму усе, що б в найкоротші терміни партія змінилася, і я робитиму усе це разом з вами", - пообіцяв Петро Симоненко і додав, що не розчарує товаришів.

За його словами, впродовж дводенного з'їзду у комуністів був конкретний діалог "і люди відчули, що те, що вони працюють, дає конкретний результат".

Лідер КПУ упевнений, що делегати з'їзду зрозуміли, що тільки всі проблеми легше вирішувати спільно. "Тому я переконаний, що наші товариші по партії роз'їдуться налаштовані на боротьбу, чітко зрозумівши, що сьогодні потрібна нова якість в організації нашої роботи, і треба чітко виконувати все те, що напрацьовує Центральний комітет Компартії. Усі зрозуміли, що щодня треба працювати за Програмою партії", - сказав він.

Нагадаємо, на Пленумі ЦК Компартії України 19 червня були обрані інші секретарі КПУ. Другим секретарем після Симоненка став Ігор Алексєєв, секретарями партії стали Георгій Буйко і Володимир Оплачко.

Крім того були обрані члени Президії ЦК КПУ. Ними стали Адам Мартинюк, Валентин Матвєєв, Олексій Бабурін, Алла Александровська, Микола Шульга, Катерина Самойлик, Олександр Голуб, Петро Цибенко, Олександр Присяжнюк, Спиридон Кілінкаров та Ігор Калетник.

Також у ході з'їзду було ухвалено низку важливих для партії рішень. Зокрема, комуністи представили оновлену програму партії, змінили Статут і прийняли ряд резолюцій.

Читайте також:

Симоненко хоче вивісти у кожному селі списки зрадників

Компартія вирішила зібрати у Львові антифашистський конгрес

Комуністи з 30 країн світу з'їхалися до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: