Кравчук вважає недемократичним рішення про арешт Тимошенко

Перший президент України Леонід Кравчук вважає недемократичним рішення Печерського райсуду Києва про арешт Юлії Тимошенко, а також таким, що ставить під сумнів демократичність заяв влади.

Рішення Печерського райсуду Києва про арешт Юлії Тимошенко поставило під сумнів демократичні заяви влади, вважає перший президент України Леонід Кравчук, повідомляє Українська правда.

"У цьому рішенні Печерського суду перетнулися фундаментальні для демократичного суспільства речі – демократія, закон, права і свободи людини. Суд – хотів він цього чи ні – поставив під сумнів демократичні заяви влади", - зазначив Кравчук.

"У багатьох людей дуже гостро постало питання, а чи не переходимо ми ту межу, за якою стирчать суха вседозволеності замість закону, свавілля замість дотримання демократичних процедур", - додав він.

Кравчук вважає, що для арешту Тимошенко не було підстав, і це рішення не було юридично мотивоване.

"Ґрати не можуть затулити рота Тимошенко. До фізичних дій вона не вдається. В даному випадку є єдино можливий вихід. Суд приймає рішення про виготовлення для Тимошенко спеціальної маски, яка закрила би їй рота із силовим застосуванням. Суд, керуючись законодавством, не може бути упередженим і повинен створювати рівні умови і для звинувачення, і для захисту. Тоді його будуть поважати, будуть йому довіряти", - зазначив він.

На думку Кравчука, Печерський суд прийняв "необґрунтоване, неадекватне ситуації, невиправдане політично рішення щодо арешту Тимошенко, чим наніс значної шкоди Україні".
"В історії України уже таке було. І ми знаємо наслідки. Ще до цього часу оплакуємо мільйонні жертви. Це невтішні прогнози. На жаль, реалії також не менш невтішні", - написав він.

"Заради забезпечення демократії ми повинні зупинити правову вседозволеність, бо вона, як свідчить історія, пожирає не лише ворогів, але і власних дітей", - додав Кравчук.

Нагадаємо, що 5 серпня Печерським райсудом міста Києва Юлії Тимошенко змінено запобіжний захід з підписки про невиїзд на арешт.

Все про перебіг судового процесу та арешт Юлії Тимошенко читайте в спецтемі.

Читайте також:

Суд відмовився звільнити Тимошенко з-під арешту

Тимошенко не звільнили з-під варти на поруки духовенства

Кравчук запевняє, що усі закони в Раді продаються і купуються

Печерський суд, де відновиться суд над Тимошенко, оточив "Беркут"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: