Крим потерпає від нашестя комарів: що сталося

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крим потерпає від нашестя комарів: що сталося

Фото: pixabay.com

Люди бояться, що туристичний сезон не відбудеться.

Нашестя комарів в окупованому Криму почалося після сильних злив та паводків.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 5 липня.

Люди скаржаться, що після підтоплень на півострів насунула інша стихія - комахи. Місцеві мешканці намагаються розпилювати дезінфекційні розчини в повітрі з надією, що бодай це допоможе.

У Криму побоюються, що туристичний сезон цього літа може бути зірваний. Спершу відпочивальників налякали паводки, а тепер ще й комарі.

Новини світу: окупований Крим атакували комарі

Новини світу: окупований Крим атакували комарі

Як повідомлялося, через зливи під водою на окупованому півострові опинилося одразу кілька міст. Кілька днів тому через сильну зливу вийшла з берегів річка Бельбек. Найдужче постраждали села Албат- це колишнє Куйбишеве, та Фоті Сала. Звідти довелося евакуювати півтори сотні людей. Двох жінок змило потоком води. Одна з них загинула, а друга потрапила до лікарні.

Утім, найкритичніша ситуація в Ялті. Там негода забрала одне життя, а зе майже пів сотні людей постраждали. Червневий потоп в Ялті став найсильнішим за сторіччя - випало понад 135 міліметрів опадів (за місячної норми 42 мм). Останній раз настільки сильно Ялта потерпала від затоплення 1922 року, коли випало понад 190 міліметрів опадів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація