Машину соратниці Ляшка обстріляли з пневматики

Дата публікації
Перегляди
1478
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Машину соратниці Ляшка обстріляли з пневматики

Жінка зазначила, що випадки нападу на помічників Ляшка стаються регулярно / Фото: УНІАН

За словами помічниці депутата, в мить пострілу в автомобілі перебувало 4 людей.

Помічниця народного депутата України Олега Ляшка Валентина Величко заявляє, що в її машину стріляли з пневматичної зброї.

"Це сталося близько 6.00, коли ми їхали з Луганська до Донецька, щоб підтримати акцію протесту "чорнобильців". Повз нас на великій швидкості проїхала червона машина, імовірно ВАЗ 21099. Ми почули сильний виляск, і звук обсипання скла", - цитують слова Величко в повідомленні, поширеному прес-службою Радикальної партії Ляшка в понеділок.

За словами помічниці депутата, в мить пострілу в автомобілі перебувало 4 людей. Вона зазначила, що випадки нападу на помічників народного депутата О. Ляшка або активістів Радикальної партії стаються регулярно. "Не думаю, що метою були наші життя, але змусити нас повернути назад, до Луганська, саме на це був розрахунок", - сказала Величко, додавши, що у пасажирів, які перебували в авто, є невеликі, але численні ушкодження.

Помічник нардепа сказала, що скло довелося обмотати скотчем, але на акцію протесту в Донецьку луганчани встигли.

"Після повернення до Луганська ми провели власне незалежне розслідування. Залучили експертів, які нам повідомили, що розрахувати силу удару пневматики можна тільки якщо машина буде стояти. У русі з такою точністю потрапити по склу, навряд чи вдалося б", - зазначила Величко.

Читайте також: Авто соратниці Ляшка обстріляли на шляху в Донецьку

За її словами, експерти зробили висновок, що вчинити таку дію могли люди, впевнені в тому, що в цьому місці і в цей час машина зупиниться чекати на друге авто. "У нас є припущення, хто знав про запланований розпорядок дня, і хто міг бути зацікавлений в тому, щоб ми не доїхали до Донецька. Зараз перевіряємо цю версію", - заявила Величко. Називати імена вона відмовилася до з'ясування обставин.

Коментарів правоохоронних органів з цього приводу ЗМІ не мають.

Читайте також:

Ляшко у Верховні раді нюхав та цілував землю

Чорнобильців на штурм Кабміну знову піднімав Ляшко

У Донецьку чорнобильці на чолі з Ляшком захопили Пенсійний фонд

На Ляшка склали протокол за лопату і "броньовик"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1478
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація