Майже половина українців не вірять у лотереї

Майже половина українців не вірять у лотереї

31% українців інколи купували лотереї, але ніколи не вигравали / Фото: mr7.ru

Близько половини мешканців країни не звикли діяти, розраховуючи тільки на удачу.

Близько половини (46%) українців ніколи не брали участь у різноманітних акціях і не купували лотерейних квитків.

При цьому 52% українців везіння і успіх вважають результатом збігу обставин чи щасливим випадком, а 39% - вважають везіння результатом виключно власних зусиль людини. Такими є результати опитування, проведеного з 2 по 12 жовтня компанією Research & Branding Group.

Варто зазначити, що 31% опитаних все ж інколи купували лотереї, але ніколи не вигравали, а кожен десятий (11%) отримував виграш один раз і майже стільки ж опитаних (9%) вигравали в різних акціях і лотереях кілька разів.

У регіональному розрізі успіх як результат зусиль людини частіше схильні сприймати жителі Південного Сходу (43%), а як збіг обставин - жителі Заходу України (57%).

Проте часто діють у розрахунку на везіння і вдачу тільки 7% мешканців країни, роблять це іноді - 35%, і ніколи не роблять подібних вчинків, розраховуючи на вдачу - 47% українців. У регіональному розрізі частіше не здійснюють вчинків "на щасливий випадок" жителі Західної України (52%), Центру (47%) і Південного-Сходу (45%).

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання, статтю і віком. Було опитано 2076 чоловік. Середня помилка вибірки складає + -2,2%.

Читайте також:

Українці почали більше дивитися у бік ЄС - опитування

Більшість українців сидять перед телевізорами через політичні новини

Львів'янин виграв у лотерею майже 14 мільйонів гривень

Україна увійшла в десятку найнещасніших країн світу

Киянин зірвав рекордний джекпот у лотерею

Повʼязані теми:

Наступна публікація