Близько 200 камер стежитимуть за стадіоном, готелями та парканом біля Ради

Близько 200 камер стежитимуть за стадіоном, готелями та парканом біля Ради

"Великий брат" пильнує за тобою

У Києві вже встановлені 35 відеокамер, а до Євро-2012 проситимуть 16 мільйонів гривень для нових "електронних очей".

Майже три сотні відеокамер до Євро-2012 можуть встановити у Києві.

Відповідну пропозицію київські правоохоронці вже направили чиновникам. Якщо її підтримають, під наглядом опиниться стадіон, готелі та найпопулярніші туристичні місця.

Свій відеонагляд запропонували і у Верховній раді. Парламент вже виділив 200 тисяч гривень на нові "електронні очі" для себе. Нині камери "бачать" кожен квадратний метр на подвір'ї Ради. А невдовзі "великий брат" може з'явитись і в Маріїнському парку.

Офіційно - камери потрібні, щоби затримувати провокаторів та порушників. Неофіційно – щоби захистити паркан перед Радою, який декілька разів ламали під час народних протестів.

Речник київської міліції Володимир Поліщук повідомив, що столиця вже четвертий рік живе під пильним "оком" 35-ти відеокамер. "Електронні очі" - частина системи "Цунамі", яка дає можливість затримувати порушників у лічені хвилини.

Саме камери першими зафіксували й аварію "Бентлі" на Хрещатику.

У Німеччині, для прикладу, кількість камер уже перетнула межу у десятки тисяч. Завдяки "об'єктивам", щороку розкривають тисячі злочинів. Однак, створюють вони і чимало проблем. Ні поліція, ані чиновники не можуть порахувати точної кількості камер, та хто, навіщо і для чого знімає. На додачу, чимало людей проти втручання в їхнє життя.

А от в Україні, визнають правоохоронці, навпаки проблеми з малою кількістю камер.

"Вони розміщені в центральній частині міста. І дає змогу черговому частини спостерігати за криміногенною ситуацією та ДТП", - розповів Поліщук.

На 2012 рік для Києва проситимуть 16 мільйонів гривень для встановлення 240 нових відеокамер, зокрема, біля НСК "Олімпійський", великих центральних вулиць, площ та готелів, де можуть відпочивати туристи, а також по районах Києва.

Читайте також:

Паркану перед Радою нарешті знайшли власника

Донька Джарти божиться, що не їхала у скандальному "Бентлі"

У Києві неповороткий сміттєвоз протаранив дві машини

За херсонцями будуть стежити 100 відеокамер

Майже три сотні камер до Євро-2012 можуть встановити у столиці

Майже три сотні камер до Євро-2012 можуть встановити у столиці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація