На Чернігівщині знесли останнього Леніна

Пам'ятник стояв у Новгород-Сіверському.

У місті Новгород-Сіверському на Чернігівщині знесли останній пам'ятник Леніну у регіоні. Як запевнили у облдержадміністрації, пам'ятники вождю залишились хіба що у когось вдома.

"Якщо вдома хтось зберігає бюст радянського діяча, чи такий пам'ятник залишився на складі підприємства, ми за це не відповідаємо. У Новгород-Сіверському це був останній пам'ятник Леніну із офіційного переліку", - розповів керівник департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван, передає УНІАН.

Загалом на Чернігівщині, як повідомляє ОДА, згідно з законом про декомунізацію налічувалося близько 600 населених пунктів, у межах яких майже 2300 вулиць, провулків, тощо підлягали перейменуванню. Окрім того, близько 80 пам'ятників, пам'ятних знаків та інших меморіальних об'єктів по області підлягали демонтажу.

Пам'ятник Леніну демонтували з даху багатоповерхівки у Нью-Йорку

Його встановили на даху будівлі ще 22 роки тому. Власник цієї багатоповерхівки монумент знайшов у Росії, десь на задвірках підмосковної дачі й вирішив перевезти його до Штатів. Та тільки-но будівлю продали, як новий господар одразу ж вирішив позбутися пережитків минулого. Куди тепер прилаштують шестиметрову фігуру – невідомо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: