Ситуація поки що некритична.

Унаслідок паводку на Луганщині підтоплені мости та дороги місцевого значення. Ситуація залишається складною, але контрольованою.

Про це йдеться в повідомленні Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Найбільш складна ситуація на півночі Луганщини. Через різке потепління вода подекуди вийшла із берегів річок Айдар, Деркул, Євсуг, Красна та затопила кілька низьководних мостів на автошляхах області, що ускладнило сполучення між населеними пунктами.

"На деяких річках (наприклад, Сіверський Донець, Томашівський міст) вода прибуває 50-60 см щодоби. Якщо не чистити русло річки, то можлива серйозна загроза затоплення будівлі мосту. Працюємо спільно – з ДСНС, ДП "Луганський облавтодор". На деяких річках у Новопсковському, Біловодському, Сватівському, Старобільському районах вода потрохи йде на спад. Складної залишається ситуація на річках Айдар, Деркул, Євсуг. Дійсно там затоплені низьководні мости, а також дороги місцевого значення. Сьогодні ще рано говорити про те, коли загроза мине. Справа у тому, що наприклад, Сіверський Донець який тече з Білгородської області Росії, а там сніги ще не розпочали танути" – зазначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

В обласному центрі з гідрометеорології та управлінні водних ресурсів кажуть, що рівень води досяг середнього багаторічного. Тобто, ситуація не є критичною. Протягом наступного тижня (9-15 квітня) метеорологи прогнозують підйом води, однак, можуть статися як спад, так і щоденні коливання рівня.

Найбільш загрозлива ситуація з мостами через річку Айдар. Там підтоплені дороги та мости між Новопсковим та Осиновим, Старобільськом та Хворостянівкою, Старобільськом та Балакирівкою, Титарівкою, Новоселівкою, Проказиним, Бутівкою, Закотним, Лисогорівкою Новопсковського та Старобільського районів.

Тим часом Укргідрометцентр попереджає про очікуване підтоплення половини міста на Одещині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції