На мітингу опозиції Тимошенко вимагала відставки Табачника і Хорошковського

На кількатисячному мітингу противників чинної влади, Тимошенко заявила, що міністр освіти антиукраїнську політику зробив сутністю свого життя.

БЮТ продовжуватиме наполягати на розгляді в сесійній залі чотирьох законопроектів, а, крім того, домагатиметься розгляду питань про відставку міністра освіти Дмитра Табачника та глави СБУ Валерія Хорошковського.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко на мітингу біля будівлі Верховної ради у вівторок, 7 вересня.

"Ми будемо вимагати відставки тих міністрів, в першу чергу Табачника, який антиукраїнську політику зробив сутністю свого життя і який ще пам'ятає той час, коли він зривав національний прапор з мерії в Києві, тому що був проти створення незалежної держави", - зазначила Тимошенко.

"Ми будемо також вимагати, щоб терміново поставили питання відставки Хорошковського, який починає крок за кроком повертати старі традиції КДБ в країну", - сказала вона.

За словами Тимошенко, депутатське волевиявлення в залі щодо цих двох питань має продемонструвати їхнє ставлення до підтримки діяльності цих двох чиновників.

В акції під прапорами всеукраїнських об’єднань «Батьківщина» та «Свобода» беруть участь кілька тисяч осіб.

Крім Тимошенко, на сцені присутні лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко, заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов, поет Дмитро Павличко, громадський діяч Левко Лук’яненко та інші представники опозиції.

Нагадаємо, у вівторок, 7 вересня, відкрилася сьома сесія Верховної ради шостого скликання. Депутати планують розглянути низку важливих питань, серед яких Податковий кодекс, зміни до Конституції тощо.

Підходи до парламенту  з самого ранку зайняли численні прибічники Партії регіонів. Будівля оточена посиленими нарядами правоохоронців.

Читайте також:

До Ради внесено постанову про звільнення Хорошковського

Янукович та Азаров прийшли на відкриття Ради

Відкрилася сьома сесія Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: