Перейти до змісту
На Одещині декомунізують найбільший в Україні порт

На Одещині декомунізують найбільший в Україні порт

Порт "Южний" перейменують у "Південний".

У Кабмін на засідання 11 квітня винесуть на розгляд перейменування найбільшого морського порту в Україні, повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Порт "Южний", який розташований на узбережжі Чорного моря на Одещині, вматиме назву "Південний". "Аби нікого не розділяли питання мови, історії і віри, завтра вносимо на засідання урядового комітету Кабінету Міністрів остаточне вирішення питання декомунізації та дерусифікації українських морських портів. Вважаю, що немає жодної різниці, якою мовою спілкуватися, тому за замовчуванням ставимо у налаштуваннях нації - українську мову", написав Омелян.

Порт – найбільший і найприбутковіший в країні. За словами міністра, за перший квартал нинішнього року вантажопотік зріс на 12%.

Як повідомлялося раніше, в Україні за чотири роки в рамках декомунізації демонтували 2,5 тисячі пам'ятників і пам'ятних знаків, які пропагували тоталітарний режим. Від моменту ухвалення законів про декомунізацію перейменовано 987 населених пунктів і 25 районів, майже 52 тис. топонімів.

Відео Баржу з контрабандними цигарками шторм викинув на узбережжя Одещини

Перед тим, як сісти на мілину, плавзасіб потрощив кількасот метрів причалу та пошкодив човни і підйомні крани. Баржа стала некерованою, бо буксир, який вів її, напередодні затонув поблизу Очакова. Шістьох членів екіпажу вдалося врятувати.

Баржу з контрабандними цигарками шторм викинув на узбережжя Одещини

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин