Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян обіцяє "викорінити" маршрутки з українських доріг за 10 років

Міністр інфраструктури про ще один складник транспортної реформи.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про плани замінити в Україні пасажирські маршрутки на Неоплани та їхні аналоги до 2030 року.

Про це він сказав під час спільного брифінгу з автоперевізниками, передає "Укрінформ".

Омелян перед брифінгом провів зустріч з представниками автотранспортних компаній сфери внутрішніх автобусних перевезень. Так, у зустрічі взяли участь керівники компаній "Гюнсел", "Автолюкс", "Зелений слон", "А.Т.Н.". Також вони представили автобуси, які вже працюють на ринку внутрішніх перевезень.

“Що стосується внутрішніх автобусних перевезень, ми змінили правила, відкрили ринок – і результат сьогодні перед вами. Це - автобуси, які вже працюють на рейсах і перевозять пасажирів. Це - не виставковий варіант. Це - новий транспорт для наших людей. До 2030 року на автошляхах України мають бути Неоплани або їх аналоги - ніяких маршруток", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян пообіцяв, що 2019 року розпочнеться будівництво першого нового летовища в Україні між Дніпром та Запоріжжям.

ВідеоНебезпечні маршрутки: хто відповідає за пасажирів під час поїздки

Вони гублять колеса. А інколи – пасажирів. Але попри всі загрози тисячі українців щодня їдуть маршрутками. Сніданок влаштував невеличку інспекцію  – які ж вони, українські маршрутки, та у кого вимагати компенсації збитків, якщо покалічилися під час поїздки.  

Небезпечні маршрутки: хто відповідає за пасажирів під час поїздки

Залиште свій коментар

Вибір редакції