Одержувачів субсидій буде на третину менше до 2018 року – Рева

Найбільшу кількість соціально незахищених, які не можуть заплатити за ЖКГ, Україна повинна була отримати на кінець опалювального сезону 2017.

До першого січня 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться до 5 млн домогосподарств.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає DT.UA.

За його словами, найбільшу кількість соціально незахищених, які не можуть заплатити за ЖКГ, Україна повинна була отримати на кінець опалювального сезону 2017.

"Коли ми рахували, скільки взагалі може бути одержувачів субсидій, то виходили на 8–9 млн. Фактично на січень 2017-го їх було 7,5 млн. Решта 1,5 млн, скоріш за все, мали формальне право на одержання дуже невеликої субсидії, але просто не схотіли займатися її оформленням. Оскільки стрімкого зростання тарифів уже не буде, а доходи людей зростають, я прогнозую, що на 1 січня 2018-го субсидії отримуватимуть близько 5 млн домогосподарств. Приблизно третина відсіється", - зазначив Рева.

Нагадаємо, цієї весни українцям двічі перераховуватимуть розміри субсидій – через планове зростання тарифів на електроенергію від 1 березня, а також наприкінці опалювального сезону – на тепло через зміну обрахунку тарифу залежно від температурних показників. 

Запровадження абонплати за газ офіційно скасували

Щонайменше до нового опалювального сезону. Рішення вранці на своєму засіданні ухвалила Нацкомісія з енергетики. Якими саме будуть тарифи й субсидії, обіцяють визначитися до нового опалювального сезону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: