Одеський хлопчик-знайда може виявитися іноземцем

Правоохоронці досі не можуть знайти його родичів в Україні.

До хлочика-знайди з Одеси знову пустили відвідувачів. Після операції малюк почувається добре, лише трохи заслаб від наркозу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одеситка Оксана принесла Вові гарячій домашній обід. Приголомшливу історію малюка почула в новинах. Мати двох дітей каже, що не змогла лишитися осторонь. Провідати Вову привела усю родину. Адже понад усе дитя зараз потребує ласки і турботи.

"Викинути на вулицю дитину – це я просто не знаю, якою матір'ю треба бути. Як? Хочеться відновити оцю нестачу любові, піклування материнського. Всім світом цю дитину взяти та обігріти", - каже одеситка.

Хлопчик загалом оговтався після операції. Пластику лоба йому робила медична бригада з обласного опікового центру. Двогодинне втручання та наркоз малюк переніс добре.

"Операция минула добре. Зараз потрібно проводити лікування по загоєнню цих ран. Пересадка – це все ж таки рана. Потрібен час, щоби шкіра прижилася. Стан стабільний, посміхається, їсть, п'є, радіє життю", - розповів лікар Вови Іван Майстренко.

Поліція продовжує шукати рідних хлопчика, якого знайшли в Одесі

Сьогодні до Вови знову пустили відвідувачів. Після учорашньої операції малюк почувається добре, лише трохи заслаб від наркозу. Поліція шукає рідних дитини, проте поки що, жодних слідів. Правоохоронці припускають, що хлопчика могли привезти з-за кордону, можливо із Придністров'я.

Найближчими днями малюка переведуть до хірургічного відділення. Там він лікуватиметься, поки остаточно не загояться рани на чолі. Інших проблем зі здоров'ям у нього не виявили.

Про рідних малого досі нічого не відомо. Інформації про хлопчика не знайшли ні у списках зниклих дітей, ані серед сімей, що перебувають на обліку і потребують допомоги.

Два звернення ймовірних родичів Вови виявилися помилковими. Більше до поліції із заявами про те, що упізнали малюка, ніхто не звертався. Серед інших версій слідства – хлопчик ніколи і ніде не був зареєстрований або його привезли здалеку, можливо, з-за кордону – зокрема, з Придністров'я.

Як повідомлялося, побитого, знесиленого та голодного малюка знайшли в Одесі рано вранці 2 червня на вулиці в приватному секторі. На вигляд дитині 3-4 роки. Сам він ані про себе, ані про свою родину нічого розповісти не може.

8 червня дитину прооперували. Хлопчику зробили пересадку шкіри, щоб швидше загоїлися глибокі скальповані рани на голові.

Зараз дитину готують до всиновлення. Психолог провів діагностику розвитку малюка – його рівень відповідає двом рокам, хоча на вигляд хлопчик старший.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: