Перший сніг випав на Рівненщині і Волині

Перший сніг випав на Рівненщині і Волині

Перший сніг випав на Рівненщині і Волині

У Карпатах нині час від часу пролітають сніжинки.

В Україні вже сніжить. На Рівненщині зранку спочатку сипало крупою, потім пішов лапатий. Вмить побіліли дахи, дерева та квіти. Втім за кілька годин сніг розтанув, йдеться в ТСН.12.00.

Перший сніг за вікном вже побачили і на Волині. Зокрема в Луцьку містяни вже обговорюють значне похолодання.

У Карпатах нині час від часу пролітають сніжинки. Снігопад, який накрив гори вихідними, вже припинився. Але високогір'я стоїть біле, шар снігу подекуди сягає 25 сантиметрів і не тане, бо тримається легкий мороз.  Рятувальники застерігають екстремалів утриматися цими днями від походів у гори. Оскільки за такої мінливої погоди навіть досвідченим мандрівникам легко заблукати.

На Рівненщині та у Карпатах випав перший сніг

На Рівненщині та у Карпатах випав перший сніг

Загалом, заморозки сьогодні накрили усю Україну і за прогнозами синоптиків протримаються щонайменше до середи. Найнижча температура пануватиме на Півночі, заході та центрі. А вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -3.

Із середини тижня температура піде угору. Щоправда, почнуться дощі, які також йтимуть кілька днів. На півдні та Сході вже традиційно буде тепліше. Вдень в окремих областях температура сягатиме 14 градусів, а під кінець тижня – аж 17. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація