Фінські вчені визначили, від чого залежить довжина сну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В опитуванні брала участь майже чверть мільйона людей.

Вчені Гельсінського університету провели дослідження, у якому визначили, що на тривалість сну впливають стать, вік та країна й місто, в якому живе людина, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Фахівці провели дослідження сну, у якому взяла участь майже чверть мільйона людей віком від 16 до 30 років із різних куточків світу. За результатами опитування, найбільше люблять поспати європейці та жителі Південної Америки. Тут сплять в середньому вісім годин на добу.

Найменше часу на сон витрачають в азійських країнах – близько 6 годин на день. Найзатятіші "сови" живуть на Близькому Сході, а найбільше “жайворонків” - в Океанії. Різні звички мають і жінки з чоловіками. Згідно з дослідженням, саме жінки сплять довше, і до ліжка також поспішають першими.

Відео Вчені заявили, що тривалість сну залежить від віку, статі та місця проживання

Вчені Гельсінського університету провели масштабне дослідження сну, у якому взяла участь майже чверть мільйона людей 16-30 років із різних куточків світу. Де живуть "сови" та хто спить більше: чоловіки чи жінки – дивіться у сюжеті "Сніданку".

Вчені заявили, що тривалість сну залежить від віку, статі та місця проживання

Нагадаємо, данські дослідники виявили, що пізній сон впливає на якість сперматозоїдів у чоловіків і знижує їхні шанси на батьківство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції