Регіонали не хочуть ліквідовувати "статтю Тимошенко" під одну людину

Регіонали не хочуть ліквідовувати "статтю Тимошенко" під одну людину

Олександр Єфремов

Єфремов боїться, що регіоналів звинуватять у тому, що вони готують це під себе.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов знову заявляє, що парламентська більшість не досягла домовленості з опозицією з приводу законопроекту про гуманізацію відповідальності за економічні злочини.

Про це він заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів, відповідаючи на вимогу фракції "БЮТ-Батьківщина" вже завтра розглянути відповідний президентський законопроект у другому читанні з пропозиціями народних депутатів.

Єфремов підкреслив, що розглянути проект закону можна було б, але "на сьогодні домовленостей не існує, і ми від опозиції тільки чуємо одне – давайте ми ліквідуємо 365 статтю ч. 3 (Кримінального кодексу) під одну людину".

"Нам зрозуміла ця процедура. Якщо ми це зробимо, то перше - такі звуки вже лунають з боку опозиції - що ми готуємо це під себе, і це нам посилено розповідають", - зазначив Єфремов.

Він підкреслив, що члени фракції Партії регіонів "досить бурхливо" обговорювали це питання на засіданні ради фракції, але рішення по ньому не ухвалено.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону від президента Віктора Януковича "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що фракції опозиції узгодили спільні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, ухвалення яких зніме політичні переслідування. Раніше ЗМІ повідомили, що Верховна рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня.

Читайте також:

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

У ЄС визнали, що можуть відмовитись від зустрічі з Януковичем

Рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня

Регіонали не хочуть ліквідовувати "статтю Тимошенко" під одну людину

Регіонали не хочуть ліквідовувати "статтю Тимошенко" під одну людину

Повʼязані теми:

Наступна публікація