СБУ дізналася про можливі теракти під судом над Тимошенко - ЗМІ

СБУ дізналася про можливі теракти під судом над Тимошенко - ЗМІ

Ілюстрація

За словами джерела, СБУ оперативним шляхом отримала інформацію про підготовку вибухів, від яких повинні постраждати "пересічні громадяни".

У вівторок 11 жовтня під час винесення вироку екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко у будівлі Печерського районного суду Києва на вулиці Хрещатик можливе здійснення терактів, повідомило джерело в СБУ в понеділок, 10 жовтня.

За його словами, СБУ оперативним шляхом отримала інформацію про підготовку вибухів, від яких повинні постраждати "пересічні громадяни".

"Враховуючи підвищену увагу суспільства до процесу над Тимошенко, вибухи готуються для того, дестабілізувати ситуацію в країні, викликати обурення у громадян з метою підготовки масових акцій непокори. Зараз СБУ перевіряє отриману інформацію, проводить відповідні" оперативні заходи ", - повідомило джерело в спецслужбі.

Як відомо, 30 вересня Печерський райсуд завершив розгляд кримінальної справи Тимошенко і вийшов у дорадчу кімнату для винесення вироку. Орієнтовний час оголошення вироку - 9:00 11 жовтня.

Сторона держобвинувачення в "газовій справі" пропонує засудити Тимошенко до семи років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади, пов'язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов'язками строком на 3 роки.

Держзвинувачення також просить повністю задовольнити позов НАК "Нафтогаз України" в сумі 1 мільярд 516 млн гривень. Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

У понеділок, 10 жовтня, заступник голови ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов повідомив, що до Печерського суду вже стягують міліцію.

Читайте також:

Адвокати Тимошенко готуються слухати вирок 3-4 години

Ящик Пандори: якщо сяде Тимошенко, сяде будь-хто

Піскун: Кірєєв зараз в справі Тимошенко цар і Бог

Повʼязані теми:

Наступна публікація