Турчинов: до Печерського суду вже стягують міліцію

Турчинов: до Печерського суду вже стягують міліцію

Олександр Турчинов. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Заступник голови ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголосив, що вирок Юлії Тимошенко буде оголошено 11 жовтня, проте точний час досі не визначено.

Точний час початку оголошення вироку Юлії Тимошенко досі не встановлено, але вирок буде оголошено 11 жовтня, впевнений Заступник голови ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов.

За його словами, є підстави стверджувати, що вже 11 жовтня буде оголошено вердикт у справі Тимошенко, оскільки з різних регіонів країни підвозять співробітників правоохоронних органів.

думаю, що прогнозувати це рішення не може навіть суддя Кірєєв, у самий останній момент він отримає те рішення, яке повинен зачитати в залі суду", - сказав Турчинов.

При цьому він висловив упевненість в тому, що вирок Тимошенко буде написаний не суддею, а Адміністрацією президента.

"Такий вирок не можна оголошувати іменем України, такий вирок потрібно оголошувати ім'ям Адміністрації президента, де цей вирок і писався", - додав політик.

Турчинов висловив упевненість у тому, що для винесення обвинувального вироку Тимошенко немає ніяких підстав. При цьому він зазначив, що бютівців влаштує тільки виправдальний вирок.

"Те, що вони, безумовно, найбільше бояться свій народ, свідчить те, що в Печерському суді досі немає підтверджень щодо точного часу, коли розпочнеться зачитування вердикту. Зрозуміло, навіщо це робиться - щоб якомога менше людей змогли бути присутніми як під час оголошення вердикту в самому суді, так і за його межами", - зазначив заступник голови ВО"Батьківщина".

За словами Турчинова, непрямим підтвердженням того, що вердикт буде оголошено 11 жовтня є те, що "починають стягувати підрозділи МВС. Більше того, представники Партії регіонів шукають людей, які за гроші готові стояти під прапорами".

За словами Турчинова, вже кілька тисяч людей знайдені.

У той же час, говорячи про вирок у справі Юлії Тимошенко, депутат фракції БЮТ Андрій Шкіль зазначив, що "ми, звичайно, до останнього будемо сподіватися на справедливе рішення, але, тим не менш, готові до всього".

взагалі, не буде ніякого демократичного чуда, ніякої демократії там, де суспільство не встає на її захист. Проблема навіть не в тому, що нині заарештований лідер найбільшої опозиційної партії, і навіть не в тому, що всі розуміють заангажованість і необгрунтованість цього процесу. Проблема в тому, що наступним кроком стане ліквідація демократичних інститутів в Україні", - підсумував Шкіль.

Нагадаємо, 30 вересня Печерський районний суд Києва завершив розгляд кримінальної справи Тимошенко і вийшов у дорадчу кімнату для винесення вироку. Орієнтовний час оголошення вироку - 9:00 11 жовтня.

Сторона державного обвинувачення в "газовій справі" пропонує Печерському районному суду Києва засудити Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади, пов'язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими обов'язками строком на 3 роки.

Держзвинувачення також просить повністю задовольнити позов Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в сумі 1 мільярд 516 млн гривень. Генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Адвокати Тимошенко готуються слухати вирок 3-4 години

Адвокат Тимошенко вважає, що оголошення вироку може бути відкладено

Вирок Тимошенко: покарати не можна помилувати

Адвокат Тимошенко впевнений, що вона сидітиме недовго

Повʼязані теми:

Наступна публікація