Ще одному свідку у справі Луценка дзвонили з міліції

Олександр Якубенко,свідок у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, заявив, що в суд його викликали не повісткою, а запросили телефоном співробітники Департаменту внутрішньої безпеки МВС.

Свідок у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Олександр Якубенко заявив, що в суд його викликали не повісткою, а запросили телефоном співробітники Департаменту внутрішньої безпеки МВС України.

Про це він повідомив 18 жовтня на допиті в Печерському районному суді Києва, відповідаючи на запитання адвокатів Луценка.

"Я не одержував судом повістки. Прізвища не пам'ятаю. Представник Департаменту внутрішньої безпеки на мобільний зателефонував вчора ввечері", - сказав свідок.

Якубенко був заступником начальника фінансового відділу Департаменту оперативної служби МВС України при Луценку.

Як відомо, 7 жовтня під час допиту на судовому засіданні інший свідок у справі Луценка Валерій Мельник повідомив, що за кілька днів до суду дзвонили з прокуратури зі вказівками, що саме говорити у суді.

"Було два телефонних дзвінки. Мені сказали, що треба говорити те, що я казав на досудовому слідстві. Я сказав, що не пам'ятаю, що було на досудовому, та скажу те, що було насправді", - зазначив він. Окрім того, свідок наголосив, що з цього ж номера йому дзвонили і під час досудового слідства у справі Луценка.

Читайте також:

Луценко на судах сидить на адреналіні

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Через позицію свідків Луценка можуть відпустити або просто оштрафувати

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: