Ще одному свідку у справі Луценка дзвонили з міліції

Дата публікації
Перегляди
1413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ще одному свідку у справі Луценка дзвонили з міліції

Юрій Луценко. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Олександр Якубенко,свідок у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, заявив, що в суд його викликали не повісткою, а запросили телефоном співробітники Департаменту внутрішньої безпеки МВС.

Свідок у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Олександр Якубенко заявив, що в суд його викликали не повісткою, а запросили телефоном співробітники Департаменту внутрішньої безпеки МВС України.

Про це він повідомив 18 жовтня на допиті в Печерському районному суді Києва, відповідаючи на запитання адвокатів Луценка.

"Я не одержував судом повістки. Прізвища не пам'ятаю. Представник Департаменту внутрішньої безпеки на мобільний зателефонував вчора ввечері", - сказав свідок.

Якубенко був заступником начальника фінансового відділу Департаменту оперативної служби МВС України при Луценку.

Як відомо, 7 жовтня під час допиту на судовому засіданні інший свідок у справі Луценка Валерій Мельник повідомив, що за кілька днів до суду дзвонили з прокуратури зі вказівками, що саме говорити у суді.

"Було два телефонних дзвінки. Мені сказали, що треба говорити те, що я казав на досудовому слідстві. Я сказав, що не пам'ятаю, що було на досудовому, та скажу те, що було насправді", - зазначив він. Окрім того, свідок наголосив, що з цього ж номера йому дзвонили і під час досудового слідства у справі Луценка.

Читайте також:

Луценко на судах сидить на адреналіні

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Через позицію свідків Луценка можуть відпустити або просто оштрафувати

Луценко порадив прокурору не самозбуджуватись

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація