Шахтарів звільняють за участь в акціях проти Ради

Шахтарів звільняють за участь в акціях проти Ради

Шахтарі взяли участь в акції за відставку Верховної ради / Фото: Дзеркало тижня. Україна

Три гірники вже прийняли рішення розпочати голодовку біля стін Кабміну у разі їх звільнення.

Троє луганських шахтарів, працівники ВП "Шахта "Должанська капітальна" і ВП "Шахта "Червоний партизан" (ДП "Свердловантрацит") заявляють про політичні репресії і готовність розпочати голодування, якщо керівництво підприємства звільнить їх з роботи.

Про це повідомив голова союзу об'єднання громадян "Трудовий рух "Солідарність" Костянтин Ільченко.

За його словами, після участі гірників 3 листопада в Луганську в акції на підтримку вимог Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас" про відставку Верховної ради, на них з боку керівництва шахт чинився тиск, який закінчився ініціюванням їх звільнення.

"Причини звільнення взято із стелі, починаючи від вигаданих прогулів і закінчуючи "неправильно" заповненою лікарями картою профогляду, а одному з шахтарів в розпорядженні так і написали, що причиною звільнення є відсутність на роботі внаслідок участі 03.11.11 р. в акції протесту", - сказав Ільченко.

Він зазначив, що на поточний момент гірники не звільнені, оскільки профспілкові організації відмовляються "давати добро керівництву на їх звільнення". Разом з тим Ільченко пов'язує дії керівництва шахт з політикою обласної влади.

"Обласна влада свідомо дала команду розправитися з тими, хто брав активну участь в акції, незважаючи на їх права і свободи. Але профспілкові організації стоятимуть до останнього на захисті гірників", - наголосив Ільченко.

Він також заявив, що три гірники вже прийняли рішення розпочати голодовку біля стін Кабміну у разі їх звільнення.

"Передуватиме голодовці масштабна акція протесту за участю шахтарів, залізничників, підприємців Луганської області", - сказав Ільченко.

Читайте також:

У Донецьку чорнобильці та афганці розпочали голодовку

Під Радою обматюкали депутата і пригрозили "відрізати яйця"

Чорнобильці задоволені штурмом Ради: ми показали, що ми не бидло

"Чорнобильський майдан": пільговиків під Радою змінили політики

Міліціонера біля Ради вдарили кастетом, його забрали під крапельницею

Нардепи зрізали болгаркою паркан під Радою

Повʼязані теми:

Наступна публікація