Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Схоже на спецоперацію: обмін агентів ФСБ на українських прикордонників зафільмували камери спостереження

Українці вже вдома та відпочиватимуть після кількох місяців у російському СІЗО.

Викрадені Росією українські прикордонники Богдан Марцонь та Ігор Дзюбак визволені з російського полону після п’яти місяців, проведених московському "Лєфортово". Їх обміняли на затриманих в Україні працівників ФСБ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найбільше раділи визволенню чоловіків їхні рідні – вони не приховували емоцій та не зважали на телекамери. Цей обмін був схожий на спецоперацію: на моніторах камер спостереження залишилися кадри, як з українського боку з чорного буса виводять двох чоловіків, росіян із ФСБ Аскара Кулуба та Володимира Кузнєцова. У той самий час із російського боку під’їхав мікроавтобус, звідти вийшли українські прикордонники Богдан Марцонь та Ігор Дзюбак. Кожен синхронно пішов до своїх.

Як потрапили в полон, звільнені українці в перші миті не зізнаються, вони телефоном спілкуються з президентом і щасливі від того, що вже вдома. Нині хлопців чекає обстеження та курс реабілітації.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

ВідеоДо України повернулись двоє викрадених Росією прикордонників

Викрадені українські прикордонники Богдан Марцонь та Ігор Дзюбак визволені з російського полону. За ґратами московського "Лефортового" вони провели майже півроку. І от сьогодні на кордоні відбувся обмін - заради своїх прикордонників росіянам віддали їхніх ФСБвців, упійманих на Херсонщині.

До України повернулись двоє викрадених Росією прикордонників

Залиште свій коментар

Вибір редакції