Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двох українських прикордонників мають виміняти в Росії на двох "заблукалих" працівників ФСБ

Обмін має відбутися на Харківщині.

Сьогодні Росія має віддати двох українських бранців. Обмін має відбутися на пропускному пункті "Гоптівка" на Харківщині, на кордоні з РФ.

Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.Ранок.

Двох російських працівників ФСБ обміняють на двох українських прикордонників - Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня. Вони зникли на Сумщині у жовтні 2017 року. А потім російські спецслужби заявили, що їх затримали за незаконний перетин кордону. Майже півроку вони перебували у Москві у СІЗО "Лефортово". На думку українських спецслужб, прикордонників просто викрали.

ВідеоРосійських ФСБшників обміняють на двох сумських прикордонників

На пропускному пункті Гоптівка на Харківщині має відбутись обмін полоненими. ФСБшники передадуть Україні двох бранців - Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня - сумських прикордонників, яких в полоні тримали понад чотири місяці. Вони зникли на Сумщині у жовтні 2017 року.

Російських ФСБшників обміняють на двох сумських прикордонників

За даними ТСН, обміняти їх мають на двох офіцерів ФСБ - заступника начальника резервної застави військової частини №9930 Аскара Кулуба та начальника кінологічної групи тієї ж частини Володимира Кузнєцова. 30 червня 2017 року їх затримали у Херсонській області на березі Перекопської затоки. Там же знайшли гумовий човен, два мобільні телефони та особисті речі в спортивній сумці. Росіяни пояснювали, що їхні працівники ФСБ "заблукали".

Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції