Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні минулоріч стягнули з боржників понад 450 мільйонів аліментів

Мова йде про 441 тисячу дітей.

Міністерство юстиції з початку 2017 року стягнуло понад 450 млн грн заборгованості по аліментах на користь українських дітей.

Про це міністр юстиції Павло Петренко, - пише Укрінформ.

“Тільки з початку минулого року Міністерство юстиції України на підставі чинних норм закону та новацій, які ми з вами прийняли, на користь українських дітей вдалося стягнути близько півмільярда, а саме 450 мільйонів гривень. Мова йде про 441 тисячу дітей”, - сказав Петренко.

ВідеоВетеран АТО заборгував своїм дітям понад 200 тисяч гривень аліментів

Одному з його синів наразі гроші потрібні на лікування. Проти батька об'єдналися дві колишні дружини. У чоловіка немає ані заощаджень, ані нерухомості. Майно переписане на сестру і матір. Щоб компенсувати борг, вилучити нічого. За новим законом, Бориса Поліщука направлять на громадські роботи і виплачуватимуть гроші дітям з його заробітку. Допомогти хлопчикові можна за реквізитами: Картка Ощадбанку 5167 4910 0047 6423. Отримувач: Поліщук Леся Олегівна, мама.

Ветеран АТО заборгував своїм дітям понад 200 тисяч гривень аліментів

6 лютого 2018 року Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів, у якому вже понад 160 тисяч електронних записів щодо боржників. Людину, яка має борг по сплаті аліментів, можна знайти по прізвищу, даті народження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції