Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штрафи за ухилення від армії підвищили у 2,5 рази

Штрафувати будуть за неявку у військкомат у призначений день без поважної причини, несвоєчасне подання відомостей про місце проживання, роботи або навчання.

 Штрафи для тих, хто ухиляється від армії, підвищили в 2,5 рази. Зокрема, найбільший з них, замість 119 гривень становить 255 гривень. Це стало наслідком прийняття закону, який посилює відповідальність громадян України за правопорушення військового обов'язку, пише "Сегодня".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зазначений закон підписав президент Віктор Янукович.

Верховна рада прийняла закон "Про внесення змін до статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення військового обов'язку)" 30 листопада.

Нові штрафи першими відчують на собі призовники весни-2011. Як повідомляється, штрафувати будуть за неявку у військкомат у призначений день без поважної причини, несвоєчасне подання відомостей про місце проживання, роботи або навчання, за порушення порядку проходження навчальних зборів.

"Можна зробити попередні прогнози, що такі заходи змусять більше число юнаків бути законослухняними. Підсумки зробимо по завершенні кампанії", - повідомив представник прес-служби МО Костянтин Саділов.

Читайте також:

В Україні посилено відповідальність за правопорушення військового обов'язку

У Міноборони не виключають військових конфліктів України з сусідніми країнами

Єжель звільнить військослужбовців з вищою освітою

Залиште свій коментар

Вибір редакції