Справи Майдану: про підозру повідомили двом ексберкутівцям

Справи Майдану: про підозру повідомили двом ексберкутівцям

Фото: УНІАН

Вони сфальсифікували докази у справі проти трьох активістів.

Слідчі ДБР разом з прокурорами Офісу Генпрокурора повідомили про підозру двом колишнім працівникам полку міліції особливого призначення "Беркут" ГУ МВС України в місті Києві.

Про це повідомляє пресслужба Бюро розслідувань.

Експравоохоронців підозрюють у незаконному перешкоджанні, організації та проведенню зборів у центральній частині міста Києва, а також у наданні слідчому завідомо неправдивих показань із штучним створенням доказів обвинувачення (ст. 340, ч. 2 ст. 384 ККУ).

За даними слідства, вранці 20 січня 2014 на вулиці Лаврській у місті Києві група з 10-15 "тітушок" затримала трьох учасників Євромайдану, які поверталися додому з Майдану Незалежності, та передали їх працівникам спецпідрозділу "Беркут". "Беркутівці" сфальсифікували докази щодо вказаних громадян, склали рапорти та надали завідомо неправдиві покази про нібито затримання цих осіб на вул. Грушевського у місті Києві під час вчинення ними злочину.

Унаслідок незаконних дій правоохоронців трьох активістів було затримано, їм було повідомлено про підозру та взято під варту за особливо тяжкий злочин, якого вони не вчиняли.

Нагадаємо, раніше у Державному бюро розслідувань створили підрозділ із розслідування злочинів, скоєних під час Революції гідності 2013-2014 років. 

2 січня Державне бюро розслідувань призначило на посаду керівника відділу з розслідування "справ Майдану" Олександра Буряка, який раніше обіймав посаду заступника директора Державного бюро розслідувань і відповідав за роботу оперативних підрозділів та займався їхнім укомплектуванням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація