США призначили новим послом в Україні Джона Теффта

Новий американський посол похвалив Україну за демократію та пообіцяв сприяти її економічному процвітанню.

Комітет у закордонних справах Сенату США схвалив кандидатуру Джона Теффта на посаду Надзвичайного і Повноважного посла Сполучених Штатів в Україні.

Про це офіційно повідомили у американському Сенаті. "Якщо моя кандидатура буде підтримана, я зосереджуся на подальшому розвитку стратегічних відносин між США і Україною", - сказав Теффт під час слухань у Комітеті.

Під час свого представлення він також відзначив, що економічне процвітання України залежить від реформування енергетичного сектору. "У цьому і США, і Європа готові допомогти", - наголосив дипломат.

Він висловив упевненість, що Україна є однією з найвільніших і найдемократичніших держав на пострадянському просторі. Теффт відзначив особливу роль України у створенні європейської системи безпеки, а також у розвитку партнерських відносин з НАТО.

"Україна розробила щорічну національну програму співпраці з НАТО, і ми підтримуємо майбутнє членство України в НАТО, якщо буде зроблено такий вибір", - сказав посол.

Теффт нагадав, що перебуває на дипломатичній службі 38 років, більшу частину яких він працював у дипломатичних місіях США в країнах Східної Європи, зокрема в Литві, Грузії і Росії.

Нагадаємо, кандидатуру Теффта на посаду посла в Україні американський президент Барак Обама вніс наприкінці вересня. Відповідно до процедури призначення глав дипломатичних представництв США в іноземних державах, претендента на посаду посла називає президент, а потім ця кандидатура обговорюється і затверджується Сенатом США.

Читайте також:

Новим послом США в Україні стане Джон Теффт

Посол США: НАТО вже готове прийняти Україну

Посол США очікує несподіванок від президентських виборів в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: