Табачник повернув студентам КПІ їхнього ректора

Дата публікації
Перегляди
2463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Табачник повернув студентам КПІ їхнього ректора

Мітинг студентів КПІ на підтримку Згурівського / Фото: УНІАН

Раніше міністр Міносвіти пообіцяв це студентам усно.

2 листопада міністр освіти Дмитро Табачник призначив Михайла Згуровського виконуючим обов'язки ректора НТУ КПІ.

Спочатку Табачник звільнив Згуровського з посади ректора Київського політехнічного інституту у зв'язку із закінченням терміну дії контракту.

Однак цим же указом Табачник призначив Згуровського в.о. ректора КПІ з 2 листопада до заміщення вакантної посади ректора в установленому порядку.

Крім того, Табачник встановив Згуровському надбавку до окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50% окладу за рахунок загального фонду бюджету та за високі досягнення у роботі в розмірі 50% окладу за рахунок спецфонду держбюджету 50%.

27 жовтня зустріч міністра Міносвіти Дмитра Табачника з активом студентів КПІ завершилася "усною угодою про перемир'я" - міністр пообіцяв призначити нинішнього ректора Михайла Згуровського викрнуючим обов'язки ректора, до нових виборів керівника ВНЗ.

Нагадаємо, 26 жовтня майже 5 тисяч студентів Київського політехнічного інституту прийшли до будівлі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Вони вимагали зустрічі з міністром Дмитром Табачником, однак той так до них і не вийшов.

Акція була викликана тим, що вже півтора місяця студентський і трудовий колектив КПІ не можуть отримати офіційної відповіді від Міністерства освіти, коли буде оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ і хто очолить вуз з 1 листопада, коли закінчиться каденція діючого ректора.

Студенти КПІ раніше заявляли про те, що Д. Табачник збирається "захопити КПІ", тому що конкурс на посаду ректора досі не оголошено, хоча термін повноважень діючого ректора закінчується 1 листопада, а на попередніх виборах ректора, 7 років тому, конкурс було оголошено ще 28 вересня.

Читайте також:

Студенти КПІ перемогли Табачника у боротьбі за свого ректора

Студенти подарували Табачнику унітаз

Проти студентки не стали заводити справу за ляпас Табачнику

Біля Адміністрації президента з'їли солодкого "Табачника"

Київські студенти повправлялись у букетокиданні в "Табачника" (фото)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація