Литвин просить Азарова не слати йому низькосортних законопроектів

Литвин просить Азарова не слати йому низькосортних законопроектів

Литвин просить Азарова краще працювати над законами / Фото: portal.rada.gov.ua

Якість деяких законопроектів дуже низька, і цим користується опозиція, бідкається спікер

Голова Верховної Ради Володимир Литвин просить Кабінет міністрів підвищити якість законопроектів, які передаються на розгляд до парламенту.

Про це голова ВР сказав, виступаючи на розширеному засіданні уряду.

Він зауважив, що якість деяких законопроектів дуже низька. «Це посилює позиції опозиції і пригнічено впливає на депутатів від більшості, коли потрібно ліпити те, що в ряді випадків не ліпиться», - сказав спікер.

Він також виступив за посилення координації роботи між парламентом та Кабінетом міністрів, а також міністерствами та відомствами.

Він зауважив, що дуже багато законопроектів, які передаються на розгляд парламенту, стосуються змін до різних статей одного і того ж самого закону. За словами Литвина, парламент робить все можливе, щоб ухвалити президентські та урядові документи. Так, з 57 законів, визначених президентом та урядом як невідкладні, прийнято 50.

Він зауважив, що інколи, розуміючи важливість законопроекту, більшість наражається на критику, ухвалюючи в першому читанні законопроект в день його внесення. При цьому він в чергове попросив міністрів приходити на засідання парламенту, коли розглядаються їхні законопроекти, оскільки, за словами Литвина, дуже важко переконувати депутатів підтримати той чи інший закон, коли немає ґрунтовного пояснення.

Читайте також:

Литвин провів ротацію своїх депутатів у Раді

Литвин розбереться, що нардепи будуть страхувати на 4,4 мільйони гривень

Литвин звинуватив генконсула РФ у розпалюванні "мовного" конфлікту

Литвин просить Азарова не слати йому низькосортних законопроектів

Литвин просить Азарова не слати йому низькосортних законопроектів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація