Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Томос про автокефалію забрали з Софії

Його могли перенести до Михайлівського собору.

Томос про автокефалію українській православній церкві забрали з Трапезного храму Софії Київської.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Куди саме забрали документ – наразі невідомо. У Софії розповідають, що Томос ще вчора ввечері забрали спецслужби. Там також зазначили, що історичний документ на баланс не брали, а тому не відповідають за його місцеперебування.

Водночас, за даними ТСН, раніше поширювалась інформація, що Томос можуть перенести до Михайлівського Золотоверхого собору, де наразі розташована резиденція митрополита ПЦУ Епіфанія.

Нагадаємо, що Міністерство культури України спростувало інформацію, що Томос про автокефалію українській церкві заберуть до Стамбула для підписів інших членів Синоду Вселенського патріархату. Раніше в українських ЗМІ стала поширюватися інформацію, що Томос про автокефалію найближчими днями повернеться назад до Стамбула для отримання необхідних підписів. Лише після цього його б назавжди відправили до України.

ВідеоТомос про автокефалію забрали з Софії Київської

Томос нікуди не заберуть і не відвезуть. У Міністерстві культури України спростували інформацію, що сувій повернуть до Стамбула, аби під ним поставили підписи єпископи, які прибудуть на синод Вселенського патріархату, що відбудеться днями. ТСН дізнавалася, чи дійсно доступ до історичного документу вільний.

Томос про автокефалію забрали з Софії Київської

Залиште свій коментар

Вибір редакції