Труба розповів про стан розслідувань "справ Майдану"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Директор ДБР переконує, що розслідування справ Майдану в ДБР відбуватимуться системно.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба кримінальні справи, які стосуються подій під час Євромайдан будуть розподілені між правоохоронними органами.

Про це 22 листопада він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

За словами глави ДБР є 114 кримінальних проваджень. Вони будуть розподілені між ДБР, Нацполіцією, Національних антикорупційним бюром та Службою безпеки України.

"Щодо справ Майдану. Їх 114. Майже половину цих кримінальних проваджень, це приблизно 50-60, буде розглядати Державне бюро розслідувань. Іншу частину кримінальних проваджень, його левову частку з другої частини отримає НАБУ, частину Національна поліція і невелику частину отримає СБУ", - розповів він.

Також Труба зазначив, що розслідування справ Майдану в ДБР відбуватимуться системно.

"Щодо кримінальних проваджень, які буде утримувати ДБР. Це буде відбуватися системно. Ми будемо одночасно вивчати кримінальні провадження, ми будемо їх приймати, аналізувати та розслідувати", - додав директор ДБР.

Раніше повідомлялося, що розслідуванням справ, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися  підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуь представники ДБР. Голова ДБР Роман Труба заявив, що розслідування злочинів, пов'язаних з масовими протестами у 2013-2014 роках на Майдані, тимчасово призупиниться через нестачу слідчих

Як стало відомо, ГПУ взялася розслідувати зникнення доказів у справі Майдану - там повідомили, що немає двох томів справи і пошкоджені носії інформації.

Відео У День Гідності та Свободи активісти багатьох міст України згадували події Майдану

У Києві після офіційних заходів відбулося віче без партійних лозунгів. Сюди прийшли ті, хто 6 років тому відгукнувся на заклик брати теплі речі, каву і протестувати на головній площі країни. На Донеччині у Маріуполі десятки місцевих, попри мороз, зібралися на Театральній площі. Вони не лише згадували Євромайдан, а й провели акцію "Ні капітуляції".  В Одесі на Приморському бульварі містяни виклали з лампадок тризуб.  

У День Гідності та Свободи активісти багатьох міст України згадували події Майдану

Залиште свій коментар

Вибір редакції