Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рябошапка передав розслідування справ Майдану спеціальному підрозділу ДБР

Окремо створено комісію, яка проведе перевірку матеріалів кримінальних справ.

Розслідуванням злочинів, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуь представники ДБР.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

Зазначається, що про створення такого підрозділу домовилися учора, 29 жовтня, під час зустрічі генпрокурор Руслан Рябошапка та директор бюро Роман Труба. Обидві відомства погодили дії в рамках передачі справ Майдану.

"Для забезпечення передачі вказаних справ було підписано наказ про інвентаризацію матеріалів кримінальних проваджень. Для цього було утворено інвентаризаційну комісію, куди увійшли також представники ДБР. Комісія розпочне роботу вже з 1 листопада 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався зокрема розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. Своєю чергою, Горбатюк заявив, що буде оскаржуватиме своє звільнення в суді. Він також вважає започатковану реорганізацію в ГПУ деструктивною. Прогнозує, що такі кроки загальмують справи Майдану та справи корупціонерів часів Януковича. 

Відео Ексочільник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржуватиме своє звільнення в суді

Про це він заявив на брифінгу. Зазначив, що нинішня переатестація в Генпрокуратурі нібито незаконна. Тому й вирішив не складати іспит. Започатковану реорганізацію в ГПУ вважає деструктивною. А от в самій Генпрокуратурі кажуть - звільнення Горбатюка - виключно його вибір.  

Ексочільник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржуватиме своє звільнення в суді

Залиште свій коментар

Вибір редакції