Туреччина відмовилася від допомоги України

Туреччина відмовилася від міжнародної гуманітарної допомоги, зокрема української, але не виключає, що може виникнути необхідність в ній надалі.

Україна заявила про намір допомогти Туреччині у зв'зку з землетрусами у цій країні, проте наразі турки відмовилися від міжнародної гуманітарної допомоги

Разом з тим, влада Туреччини не виключає, що надалі може виникнути необхідність у допомозі.

"Було відпрацьовано питання про здійснення спецрейсів до Туреччини літаками "Ан-32" Міністерства надзвичайних ситуацій України з метою надання гуманітарного вантажу для потерпілого від землетрусу турецького населення", - заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров.

При цьому він повідомив, що МЗС Туреччини поінформувало, що наявних в країні сил і засобів вистачає для запобігання наслідків землетрусу.

"У зв'язку з чим необхідність в отриманні міжнародної допомоги немає. Але в турецькому МЗС не виключили, що необхідність надання такої допомоги може виникнути через кілька днів", - сказав Дикусаров.

Між тим він зазначив, що українська сторона готова надати будь-якої миті необхідну гуманітарну допомогу Туреччині. переговорів щодо політичної частини угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Землетрус магнітудою 7,2 стався на південному сході Туреччини вдень 23 жовтня. Поштовхи відчувалися навіть в сусідніх Ірані, Вірменії та Азербайджані.

Пізніше до ранку понеділка було зафіксовано близько 200 повторних поштовхів, в тому числі один потужністю 6 балів.

Цей землетрус став одним із найбільш руйнівних від 1999 року, коли на північному заході Туреччини загинуло понад 20 тисяч осіб.

За останніми підтвердженими даними, кількість жертв землетрусу досягла 366, понад 1300 людей постраждали. У районі лиха зруйновано 2262 будинки.

Читайте також:

Тисячі людей в Туреччині ночували під відкритим небом

Близько 200 ув'язнених втекли з в'язниці після землетрусу в Туреччині

Жертвами турецького землетрусу стали до тисячі людей

Десяток країн кинулись рятувати Туреччину від наслідків землетрусу

ВідеоТуреччина відмовилася від допомоги України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: