У дитячому санаторії в Києві зафіксовано спалах вітряної віспи

У київському дитячому санаторії "Піонер" у шістьох дітей зафіксували ознаки  вітряної віспи. Їх було госпіталізовано в Київську дитячу клінічну інфекційну лікарню, повідомили в МОЗ України.

Ознаки вітряної віспи зафіксовано у шістьох дітей, котрі відпочивали у центрі "Місто щасливих дітей" санаторію "Піонер" у Києві. Про це повідомили в прес-службі МОЗ України.

Дітей госпіталізували в Київську дитячу клінічну інфекційну лікарню. За контактними особами ведуть спостереження.

Нагадаємо, в Україні лютує вітрянка. Зростання кількості хворих на вітряну віспу нині констатують у кожному регіоні. Так, лише у Києві від початку цього року хворих киян зафіксовано утричі більше, ніж за такий же період 2010-го.

Наразі у Києві уже 6,5 тисяч уражених вітряною віспою дітей, за такий же період торік не було і 2 тисяч. Медики відзначають підйом хвороби.

Найкращий імунітет від цієї недуги дає сама хвороба. Перенісши її раз, на вітрянку уже не занедужаєш. На 10 років від вітряної віспи захищає вакцина.

Проте в Україні вона не обов'язкова, а лише рекомендована. Ціна у приватних клініках - від 400 гривень, а подекуди цих вакцин немає взагалі.

Читайте також:

В Уганді зафіксовано спалах віспи, яка вважалася знищеною у 70-ті роки

Європі загрожує епідемія кору

Через кілька років в Україні може початися епідемія дифтерії

Україну позбавлять 300 млн доларів через ігнорування боротьби зі СНІДом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: