У дитячому санаторії в Києві зафіксовано спалах вітряної віспи

У київському дитячому санаторії "Піонер" у шістьох дітей зафіксували ознаки  вітряної віспи. Їх було госпіталізовано в Київську дитячу клінічну інфекційну лікарню, повідомили в МОЗ України.

Ознаки вітряної віспи зафіксовано у шістьох дітей, котрі відпочивали у центрі "Місто щасливих дітей" санаторію "Піонер" у Києві. Про це повідомили в прес-службі МОЗ України.

Дітей госпіталізували в Київську дитячу клінічну інфекційну лікарню. За контактними особами ведуть спостереження.

Нагадаємо, в Україні лютує вітрянка. Зростання кількості хворих на вітряну віспу нині констатують у кожному регіоні. Так, лише у Києві від початку цього року хворих киян зафіксовано утричі більше, ніж за такий же період 2010-го.

Наразі у Києві уже 6,5 тисяч уражених вітряною віспою дітей, за такий же період торік не було і 2 тисяч. Медики відзначають підйом хвороби.

Найкращий імунітет від цієї недуги дає сама хвороба. Перенісши її раз, на вітрянку уже не занедужаєш. На 10 років від вітряної віспи захищає вакцина.

Проте в Україні вона не обов'язкова, а лише рекомендована. Ціна у приватних клініках - від 400 гривень, а подекуди цих вакцин немає взагалі.

Читайте також:

В Уганді зафіксовано спалах віспи, яка вважалася знищеною у 70-ті роки

Європі загрожує епідемія кору

Через кілька років в Україні може початися епідемія дифтерії

Україну позбавлять 300 млн доларів через ігнорування боротьби зі СНІДом

ВідеоВ Україні лютує вітрянка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: