У Києві за добу стається від 100 до 200 аварій

Майже усі біди на українських дорогах - від безкарності. 

Жахлива аварія сталася сьогодні на в'їзді у столицю. Поблизу Кончі-Заспи зіштовхнулося 5 автомобілів. П'ятимісячне немовля загинуло на місці. Семеро людей потрапили в лікарню. Чому українці б'ються на рівній дорозі у сонячний день, намагався зрозуміти Олександр Загородний, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Після аварії лишилися понівечені автівки, кров, а невтішні люди плачуть над найдорожчим, що тільки може бути у житті - загинула маленька дитина. 

ДТП трапилася на ідеальній трасі поряд з елітною Конча-Заспою під час прекрасної погоди - асфальт сухий, видимість добра. 

Один з найкращих ралійників світу Юрій Протасов вважає, майже усі біди на українських дорогах - від безкарності. Лише учора на столичному шосе, де сталася біда, його обганяли зі швидкістю десь під 140 кілометрів за годину. Не один автомобіль - так зараз їздять у Києві чимало водіїв, дивується він.

У столиці за добу стається від 100 до 200 аварій, констатують правоохоронці.

У столиці стається від ста до двохсот аварій на добу

Жахлива аварія сталася сьогодні на в'їзді у столицю. Поблизу Конча-Заспи зіштовхнулося 5 автомобілів. П'ятимісячне немовля загинуло на місці. Семеро людей потрапили в лікарню. Один з найкращих ралійників світу Юрій Протасов вважає, майже усі біди на українських дорогах – від безкарності. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: